Nowe fokarium niecnych pakoludzi

Co nowego? Ano, trochę. Po pierwsze: nowe dane osobowe. Tak, dane… Nie osłabia już imię, za to nazwisko bawi. Cudowne trzy tygodnie wakacji, na jakie można było sobie pozwolić. Poza tym: niedługo przyjaciółka wychodzi za mąż. Rozumiem nerwy.

W Budapeszcie, poza widokami, mnóstwo snów, psychodelicznych. Co jeden to lepszy, a każdy nadaje się na bazę do powieści. Rorq zazdrości i podrzuca do czytania wariatów. Trzeba zajrzeć.

Jeśli zaś chodzi o twarzowe: jestem na etapie poszukiwań rudego blondu. Obecny karmel/cośtam jest chyba najbliższy. I pazury w tonacji morskiej zieleni. Jakże wiele jest łączliwości z fokami.

Choćby jedzenie ryb: wg Rorqa to jadam, bo i foki jadają. A gdyby foki/foczki/foczusie jadły kurczaki? Trudno stwierdzić na sto procent.

A  nowe fokarium to nie zmyłka ani prowokacja. Zarezerwowane, dziś. Na bank – poczekamy sobie na kredyt zaufania. Nie bierzemy jeńców ani posłańców. Jeśli nie poślą nam pozytywnej decyzji, poślemy ich do diabła.

Reklamy

Informacje Shari
Enneagramiczna 4w5 (aspołeczna indywidualistka). Żyję sztuką i potrzebą jej tworzenia; żywię się słodkimi, słabymi piwami (czyt.: wegetarianka). Jestem domorosłą florystką i fryzjerką. Bawią mnie absurdalne rzeczy i abstrakcyjny humor. Wierzę w to, że człowiek bez ogromnej, dziecięcej wręcz wyobraźni jest wewnętrznie ubogi.

One Response to Nowe fokarium niecnych pakoludzi

  1. sharotka says:

    cała sprawa odsunięta. może o rok… a, jak to mówią, co ma wisieć, nie utonie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: