Kot na co dzień i odświętny

Między kotkami widać coraz mniej nieufności. I dobrze. Przecież wiele je łączy.

Obie mówią ludzkim głosem, gdy morzy je głód, są pieszczochami i mają zwariowane pomysły na życie (czy mówiłam już kiedyś o kaskaderce i zwierzu cyrkowym?).

Basilia Mołotowna jest mile skocznym kotem, uwielbia wyzwania. W roku 2009 zadebiutowała w niezależnym projekcie filmowym: „Odbija mi palma”, którego stała się gwiazdą. Jednakże największą sławę przyniósł jej zeszłoroczny hit: „Kot i jego dwadzieścia trzy różowe kapcie”. Był on podobno już mniej niszowy, ale nieoficjalnie mówi się, że reżyser od lat działa w sekcie dyskordiańskiej.

Kot i jego 23 różowe kapcie

Niemniej, Bazia pozostaje sobą. Nie uderzyła jej sława. Nadal lubi swobodne stroje, kocie futra i krajowe papierosy. I dobry synth pop.

Basilia Mołotowna (w stroju codziennym)

Basilia Mołotowna (melancholijnie)

Fokka (catsigillum minor) zaś to aspirująca gwiazda. Młodsza, nieco bardziej rezolutna; rzekomo była statystką w hicie „Kot siedzi, torba stoi”, ale nie umieszczono jej w napisach końcowych. Niemniej jednak promuje się jak tylko może. Uwielbia stroje wyzywające, kolorowe, podreślające miodowy blond jej włosów. A może bursztyn?

– Ha ha – śmieje się, przeczesując opuszkami swą zjawiskową kitę – to bez znaczenia. I tak umiem rozpoznać cztery kolory!

Fokka (strój wieczorowy)

Fokka chce być prezentem urodzinowym

Co by się nie działo, miejmy nadzieję na rychłą współpracę.

A Jubilatowi, managerowi Fokki, wszyscy śpiewajmy za Marilyn:

Reklamy

Informacje Shari
Enneagramiczna 4w5 (aspołeczna indywidualistka). Żyję sztuką i potrzebą jej tworzenia; żywię się słodkimi, słabymi piwami (czyt.: wegetarianka). Jestem domorosłą florystką i fryzjerką. Bawią mnie absurdalne rzeczy i abstrakcyjny humor. Wierzę w to, że człowiek bez ogromnej, dziecięcej wręcz wyobraźni jest wewnętrznie ubogi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: